Hizmetlerimiz

Servis, Güvenlik, Sosyal Olanaklar, Sağlık - Beslenme - Temizlik
Image

Servis

Neslin Koleji okul servislerimizde ve şöforlerimizde büyük bir özenle uzun araştırmalar sonucu karar kılmış bulunmaktayız. Güvenilir, dikkatli ve öğrenci-veli iletişimine dikkat ederek Aksarayımızın her bölgesine hizmet vermekteyiz.
 • İş güvenliğinden asla ödün vermeyiz,
 • Araçlarımız sürekli kontrol altındadır,
 • Personellerimizi testlere tabi tutarız,
 • Misafirlerimizle iyi ilişkiler kurmaya özen gösteririz,
 • Kendimizi geliştirmek için gereken özveriyi gösteririz,
 • Misafirlerimize konfor ve huzuru sunarız,
 • Takip sistemlerimiz ile araçlarımızı her an takip ederiz,
 • Personelimiz ile sürekli iletişim kurarız,
 • Velileri ve kurumları saatlik raporlarla bilgilendiririz,

Güvenlik

 *Okula giriş ve çıkış saatlerinde nöbetçi müdür yardımcısı ve nöbetçi öğretmenler servislerin ve veli araçlarının karşılaması ve uğurlamasında hazır bulunur. Nöbetçi müdür yardımcısı ve nöbetçi öğretmenler tüm öğrenci giriş ve çıkışları tamamlanana dek görev alanlarını terk etmez.

*Öğrenci girişleri tamamlanıp “Ders Yoklama Fişleri” toplandıktan sonra bu fişlerle “Servis Takip Fişleri” büyük bir dikkatle karşılaştırılır. Servis kullandığı halde serviste bulunmayan öğrencilerin ilgili kademedeki müdür yardımcıları bu öğrencilerin velilerini -yoklamalar gelir gelmez- tek tek arayarak durum tespiti yapar.

*Okula gelemeyen öğrencilerin raporu var ise okul yönetimine bunu en kısa sürede ulaştırması gerekmektedir. İki gün ve üzeri günlük devamsızlıklar için rapor zorunludur.

*Hiçbir öğrenci, velisi tarafından ilgili kademe müdür yardımcısına bilgi verilmeden ve çıkış kâğıdı düzenlenmeden -velileri de dâhil olmak üzere- kimseye teslim edilemez.

Image
Image

Sosyal Olanaklar

Okulumuz bünyesinde öğrencilerimiz bekleyen görsel sanatlar atölyemiz, robotik alanında ilerlemek için bilişim sınıfımız, beden eğitimi dersi bünyesinde top sahamız, binicilik eğitimimiz, müzik atölyemiz ve burada bir çok enstrümanımız, dans alanımız mevcuttur.

Sağlık

Okul çağı, hızlı öğrenme, bilgi ve beceri kazanma ve etkilenme dönemidir. Alışkanlıklar bu dönemde oluşmaya başlar.Büyüme ve gelişme sürecinin olduğu okul çağı dönemde alınacak koruyucu önlemler ileriki yaşlarda genel sağlık durumu üzerinde etkili olabilecek yararlar sağlayacaktır.

Okul sağlığı hizmetleri; öğrenciler, aileler ve okul personelinin sağlık durumlarının değerlendirilmesi, geliştirilmesi, sağlıklı okul yaşamının sağlanması ve sürdürülmesine yönelik okul tabanlı bakış açısıyla ele alınan çalışmalardır. Okul sağlığı hizmetlerinin amacı;

 • Okul çağındaki tüm çocukların olabilecek en iyi bedensel, ruhsal ve toplumsal sağlığa kavuşmalarını sağlamak ve sürdürmek,
 • Okul çocuklarının sağlıklı bir çevrede gelişimini sağlamak,
 • Çocukların, ailelerin ve toplumun sağlık düzeyini yükseltmektir.
Image
Image

Beslenme

Okulumuz bünyesinde öğrencilerimiz için yüksek kapasiteli, hijyene dikkat edilerek , öğrenci kalori hesabına uygun olarak her gün 3 çeşit yemek ve tatlımız ile hizmet vermekteyiz bunun yanı sıra öğrencilerin tenefğslerde rahatlıkla ulaşabileceği kantinimiz mevcuttur. Denetlemeleri sıklıkla yapılmakta öğrencilerin güvenle kullanımı sağlanmaktadır.

Temizlik

Okul çocuklarımızın eğitim almaları için gönderdiğiniz eğitim yuvalarıdır, buraların temiz ve hijyenik olması da kesinlikle şarttır. Çocukların kalabalık bir şekilde bir arada olmaları nedeniyle bu mekanlar her türlü mikrobun bulunabileceği ortamlardır. Onun için gerekli özen gösterilmezse sağlıkları tehlikeye girecektir. Bunun için de okul temizliği dikkatle yapılması gerekmektedir. Okul temizliği bir ekip işidir ve tek başına bir görevlinin bütün okulda istenen hijyeni ve temizliği tek başına sağlaması mümkün olmayacaktır. Bu nedenle de okul temizliği yapan şirketleri seçerken özen gösterilmelidir.

Image

COURSES FOR FREE, REGISTER NOW

Creative in research and teaching.

Bizimle iletişime geçin

Çiftlik Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı-1 Ankara Yolu Orhan Ağaçlı Tesisleri Yanı

 • dummy+90 (382) 216 05 05

 • dummy+90 (382) 216 05 05

 • dummy contact@neslinkoleji.com

BÜLTEN

E-postanızı girin ve size daha fazla bilgi gönderelim

Search